KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15144131

nr 1514 4131

Lena Rydén

(f. 1948), Sverige

Tusch, Monogramsignerad, 41x24 cm, yttermått inklusive ram: 59x39 cm

Lena Rydén, svensk bildkonstnär född 1948 i Göteborg.

Utrop:

500 kr

måndag 9 januari 2023
kl 19:49:46

Lena Rydén

Läs mer om Lena Rydén